Denní lázně

Denní lázně

Exkluzivní zóna pro VIP hosty - Denní lázně! Zažijte relax na maximum, vyberte si ze jeden z balíčků a dopřejte vašemu tělu odpočinek jaký si zaslouží.

Aqualand Moravia už 1. května otevřel zcela nové prostory! Denní lázně vám poskytují soukromí, klid a nadstandardní služby. Mezi ně patří 20 privátních lehátek, vířivka, občerstvení i obsluha na zavolání. Vouchery zahrnující pobyt v Denních lázních můžete už nyní zakoupit na e-shopu aquaparku!   

Neomezené využití rozličných tobogánů a atrakcí či návštěva wellness centra Forum Romanum s 24 saunami a procedurami k pobytu v Aqualandu Moravia neodmyslitelně patří. Nyní však budou mít naši návštěvníci možnost využít služeb zcela nového prostoru Denních lázní, které otevřelo své brány již první květnový den. V rámci Denních lázní je připraveno 20 pohodlných lehátek, každý návštěvník dostane k dispozici rovněž lázeňský župan a osušku, samozřejmostí je ovocné občerstvení v rámci zóny zdarma. Další servis pak zajistí obsluha, která se na zavolání dostaví přímo k lehátku zákazníka. Relax a soukromí si hosté Denních lázní užijí v privátní vířivce a mohou využít dalších služeb wellness centra se zajímavou slevou. Součástí Denních lázní je také nejmodernější masážní křeslo. Nutno podotknout, že vstup do Denních lázní je určen pouze osobám starším 15-ti let.

 

Zájemci o nadstandardní služby si mohou vybrat hned ze tří různých balíčků. „Připraven je balíček After Work, Business či Premium v různých cenových relacích. Vyhovět tak chceme i těm nejnáročnějším hostům, kteří hledají klid a odpočinek po práci nebo si chtějí dopřát luxusní zážitek či soukromou oslavu,“ popisuje možnosti Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia. 

Vstupenky do zcela nové části Aqualandu Moravia lze v případě balíčků Business a Premium zakoupit na našem e-shopu, balíček After Work si můžete zakoupit na pokladnách aquaparku. 

Neváhejte a dopřejte si jedinečné hýčkání a relax v jednom! 

SOUVISEJÍCÍ OBRÁZKY

Související obrázky

    A budete vždy informovaní o novinkách a výhodných nabídkách

    Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

    Více informací