Jarní prázdniny pro děti za korunu!

Jarní prázdniny pro děti za korunu!

Lámete si hlavu s tím, jak odměnit svoje děti za pololetní vysvědčení? Máme pro vás jeden tip!

Vemte své ratolesti do Aqualandu Moravia! Pokud chcete opravdu svoje děti potěšit a nechat je vyřádit se na jednom z našich tobogánů, není nic jednoduššího, než využít naší nabídky, kdy děti do 150 centimetrů mají vstup do areálu za pouhou jednu korunu. Stačí, když vstupenku zakoupíte pro dítě na našem eshopu ZDE.

Každý víkend v únoru jsou pro Vás připraveny animační programy v pirátském duchu, takže se určitě nudit nebudete!

Vstup pro dítě do 150 centimetrů za 1 korunu platí při zakoupení na našem eshopu a doprovodu jedné platící osoby. Doprovodný vstup můžete zakoupit na našem eshopu (platí pro nákupy uskutečněné od 23. ledna 2017) a nebo při zakoupení celodenního nezlevněného vstupu osobně na pokladnách Aqualandu Moravia. Standardní cena vstupného pro dítě se pohybuje od 250 Kč v závislosti na délce pobytu a dni návštěvy. 

Jako doprovod se považuje i student, senior, osoba nad 18 let - tudíž nemusí jít výhradně dospělá osoba, ale například babička či starší sourozenec. :-)

Platnost vstupenky pro dítě do 150 cm za 1 korunu je do 19. března v jakýkoliv den v týdnu.

Pokud nás navštívíte ve dnech 3. až 5. února, získáte navíc pro dítě do 150 cm vstup zdarma do 7D kina, kde si můžete vybrat libovolný film. Podmínkou vstupu do kina je doprovod platící osoby. 

Související obrázky

    Všechny novinky

    A budete vždy informovaní o novinkách a výhodných nabídkách

    Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

    Více informací