Venku zima, u nás teplo!

Venku zima, u nás teplo!

Chcete mít exotiku na dosah ruky a nemáte dost času na dovolenou v Maledivách? Přijeďte do Pasohlávek!

Venku zima, u nás teplo!

Počasí v Česku spadlo až k chladivým deseti stupňům Celsia, zatímco počasí na Maledivách dosahuje teplot až 30 stupňů Celsia! Ale věděli jste, že pro pořádnou exotiku nemusíte kupovat letenky a cestovat přes půl světa abyste se ohřáli? U nás v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách dosahuje teplota vzduchu 31 stupňů. Navíc pro Vás máme připravený venkovní vyhřívaný bazén Riviera Pool s termální vodou, která dosahuje teploty 30 stupňů! Ušetříte za letenky, čas strávený na cestě a ještě si užijete nádherný výhled na Pálavu.Exotika na dosah, to vše vystihuje náš aquapark v zimní sezóně. Připraven je pro Vás také bohatý program! Již tuto sobotu 22. října se můžete těšit na Den saunových ceremoniálů, který oficiálně odstartuje wellness sezónu v našem saunovém světě Forum Romanum. Je pro Vás připraveno 14 saunových ceremoniálů a věřte, že v saunách bude o mnohem více tepleji než na Maledivách či na Mauriciu!


Ve středu 26.10. startují dětem ve školách podzimní prázdniny a to je důvod, proč jsme si nejen pro děti připravili pravou Halloweenskou jízdu na našich tobogánech! Naši animátoři se na Vás těší s Adams Family, halloweenskými masky, karnevalem a spoustou dalšího! V restauraci Imperium pro Vás bude připraveno speciální dýňové menu. Halloweenská jízda startuje ve středu 26. října a potrvá až do neděle 30. října. Nezapomeňte, že na e-shopu můžete zakoupit vstupenky i na tuto akci za snížené vstupné v rámci speciální podzimní nabídky!

Chcete se u nás zdržet přes noc? Nově si můžete dopřát romantický pobyt pro 2 osoby na Jižní Moravě v  hotelovém komplexu Aqualand Inn! Na našem e-shopu jsme si připravili limitovanou nabídku pobytu na 1 noc pro 2 osoby včetně neomezeného vstupu do Aqualandu Moravia a wellness za 2 390 Kč! Samozřejmostí jsou snídaně pro 2 osoby, Wi-Fi v hotelovém pokoji, parkování přímo u hotelu a dítě do 3 let má pobyt zcela zdarma! Tak na co ještě čekáte?

Váš tým Aqualandu Moravia

Související obrázky

    Všechny novinky

    Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

    Více informací