Masáže a procedury

Nechte se hýčkat a dopřejte si 30 minut nebo celou hodinu plnou odpočinku. Vaše tělo se vám za to odmění. Masáže si můžete zarezervovat osobně přímo na recepci Wellness nebo hotelu Aqualand Inn. A také emailem na wellness@aqualand-moravia.cz. Ještě doplníme, že nejzazší termín rezervace je 18:30.

MASÁŽE

Tuto masáž byste určitě u nás pod Pálavou měli vyzkoušet. Jedinečný olej s výtažky z červených hroznů má silné antioxidační účinky. Po této masáži se budete cítit jako znovuzrození, bez stresu.

částečná masáž 30 min., cena 599 Kč

celková masáž 60 min., cena 999 Kč

Máte rádi, když se do toho pořádně šlápne? Pak si vyberte tuto masáž, ve které se jde více do hloubky. Šikovné ruce našich masérů, esenciální olej a chladivý krém se pak postarají o to, aby vás přestaly bolet svaly a klouby a budete se tak cítit klidněji.

částečná masáž 30 min., cena 599 Kč

celková masáž 60 min., cena 999 Kč

Velmi magické. Masáž přímo v místě, kde sami Římané v dávné historii lázně vybudovali. Klasická masáž, olej si k ní můžete vybrat sami,  z několika druhů.

částečná masáž 30 min., cena 649 Kč

celková masáž 60 min., cena 1049 Kč

Už jste byli v naší párové masérně? Vyberte si masáž podle toho, jak se zrovna cítíte, a užijte si ji s někým, kdo je vašemu srdci blízký.  

částečná masáž 30 min., cena 999 Kč

celková masáž 60 min., cena 1799 Kč

Máte rádi jemné dotyky? Tak vyzkoušejte zrovna tuto relaxační masáž. Čistě přírodní éterické oleje udělají divy nejen s vaším tělem, ale i duší. Určitě to poznáte. Budete se cítit skvěle.

částečná masáž 30 min., cena 649 Kč

celková masáž 60 min., cena 1049 Kč

Speciální masážní hmaty, teplé lávové kameny a aromatický olej vytvoří neopakovatelnou atmosféru. Věřte, že relaxace bude v tomto případě bude hluboká. Určitě se do ní rádi ponoříte, že ano? 

délka 60 min., cena 1099 Kč

Náš tip: Prohřejte se před masáží 30 minut v naší vaně za 199 Kč nebo 20 minut v jakékoliv sauně za 99 Kč.  

spa procedůry

Procedura pro dámy složená z peelingu cukrovým scrubem  a celotělové masáže olejem z okvětních listů růže. 

délka 60 min., cena 1499 Kč

Univerzální relax založený na peelingu pomerančovým scrubem a celotělové masáži olejem ze sladkého pomeranče.

délka 60 min., cena 1499 Kč

Luxusní celotělové ošetření, které se skládá z peelingu, zábalu a závěrečné masáže s vůni jasmínu. Jasmín je vhodný pro citlivou pleť.   

délka 90 min., cena 1499 Kč

30 min. rituál nohou + 30 min. částečná masáž
Částečná relaxační masáž zaměřena na konkrétní část těla dle individuálních potřeb klienta doplněná relaxačním rituálem nohou s použitím levandulového aromatického oleje.   

délka 60 min., cena 999 Kč

30 min. pleťová masáž + 30 min. částečná masáž
Částečná relaxační masáž zaměřena na konkrétní část těla dle individuálních potřeb klienta pleťovou masáží pro dámy i pány medovým mýdlem z orientu.

délka 60 min., cena 999 Kč

Speciální procedury

Ošetření pleti pro dámy i pány medovým mýdlem z orientu, které dokonale očistí vaši pleť.

délka 30 min., cena 549 Kč

Ošetření pleti pro dámy i pány medovým mýdlem z orientu, které dokonale očistí vaši pleť, jemným peelingem ze saharského písku ji rozjasní.

délka 45 min., cena 799 Kč

Tato procedura se skládá z peelingu, zábalu a ošetření nohou. Zákazník si může vybrat z několika druhů aromatických olejů a scrubu.
*Procedura je vhodná pouze pro klienty se zdravými chodidly (bez plísně a bradavic).

délka 40 min., cena 649 Kč