Zábava v Aqualandu

14. září 2022

S příchodem podzimní sezóny u nás zábava rozhodně nekončí. Všechny vnitřní bazény i atrakce sviští naplno, takže o dny plné řádění ve vodě určitě nepřijdete.

Atrakce v plné vodní

V Aqualandu na vás čeká celkem 18 vnitřních tobogánů a atrakcí. Od Blue Tria, kde se na raftu projedete dokonce i ve třech, přes adrenalinovou skluzavku Kamikadze, až po U Wave, gigantickou atrakci, před kterou smekají dokonce i ostřílení tobogánový jezdci. Stačí si jen vybrat. Nebo zvládnete všechny?

Na suchu určitě nezůstanete

Kromě tobogánových fajnšmekrů si u nás přijdou na své i rozené potápky, v areálu na ně totiž čeká hned několik bazénů. Krytý bazén Neptun i venkovní Riviéra jsou jako dělané pro odpočinek i dovádění po celý rok. Pokud si chcete dopřát parádní relax, naložte se do našich venkovních termálních bazénů Romulus a Remus s vodou o teplotě až 37 °C. Nebo zamiřte k našim dvěma odpočinkovým bazénům, které leží hned vedle Denních lázní.

Happy Days pro ještě veselejší den

S podzimem se navíc vrací i naše speciální Happy Days, při kterých nabízíme zvýhodněné vstupy.

  • Pondělí u nás patří seniorům. Každý návštěvník starší 60 let, který předloží doklad prokazující věk, má celé pondělí vstup do zóny AQUA za 379 Kč a do AQUA + 120 min. SPA za 449 Kč.
  • Úterý, středa a čtvrtek se nesou ve znamení wellness, kdy nabízíme akční vstup 1 + 1 zdarma. Stačí, když na wellness přijdete do 15:00 a tříhodinový pobyt ve Forum Romanum a Pálava wellness máte pro 2 osoby jen za 699 Kč.
  • Pátek jako dělaný na rodinný výlet. Pokud si během tohoto dne koupíte na pokladnách klasický vstup za 1 099 Kč, dítě do 18 let s sebou berete zdarma.

Nezapomeňte, že akční vstupy během Happy Days lze zakoupit pouze na pokladnách Aqualandu Moravia.

Mr. Slider i animace jedou dál

Během podzimních měsíců samozřejmě nepřijdete ani o naše oblíbené animace, které se tentokrát ponesou v duchu starověkého Říma a budou se konat vždy v sobotu a neděli, a také během státních svátků a prázdnin. Pondělní a páteční animace odstartují 16. září.

O víkendech a prázdninách na vás bude čekat i náš superhrdina Mr. Slider, kterého najdete na stanovišti v tobogánové hale. Těšit se na vás bude vždy od 11 do 18 hodin.

Přijeďte se přesvědčit, že v Aqualandu vás slovo nuda ani nenapadne.