Letní novinky v Aqualandu

6. srpna 2022

Že jsme otevřeli High Five, Dětský vodní hrad a Lazy River,už nejspíš víte. S létem v Aqualandu ale přichází i několik dalšíchnovinek.


Otevírací doba

V letní sezóně prodlužujeme otevírací dobu. Brány Aqualandu se vám otevřou už v 9 hodin ráno a všechny atrakce v tuto dobu už pofrčí.


Letní vstup 

Kromě hlavního vstupu můžete od 13. 7. využít také letní vstup, přes který se dostanete přímo do nového letního areálu. Děti určitě potěší, že ze šaten vyjdete rovnou k dětskému hradu. Navíc nebudete mít problém ani s kočárkem, v případě letního vstupu nejsou žádné návleky třeba, takže rovnou za nosem k bazénu.

Pokud půjdete s kočárkem přes hlavní vstup, návleky na kolečka si přibalte. Když náhodou zapomenete, je možné je zakoupit v Aqua Shopu, případně si u ostrahy vypůjčit náš kočárek.

parkoviště P3

K letnímu vstupu dojedete pohodlně autem. Při příjezdu k Aqualandu z rychlostní silnice R52 použijte na kruhovém objezdu první výjezd. Pak už jen před kempem Merkur odbočíte doleva a jste na místě. Cesta je značená, takže cíl určitě neminete.

Mr. Slider na dvou stanovištích

Od 1. července nově najdete Mr. Slidera na dvou stanovištích – uvnitř v toboganové hale a venku přímo u tobogánu High Five. Navíc má teď u sebe čtečku k čipům, takže kvůli platbě už nemusíte běžet na pokladny.