Veselé Velikonoce v Aqualandu Moravia

6. dubna 2022

Velikonoce na tobogánu? Jasně!

Jelikož nás brzy čeká prodloužený velikonoční víkend, rozhodli jsme se v Aqualandu připravit speciální program pro děti i dospělé. Od čtvrtka až do pondělí se můžete těšit na zábavné hry i pořádný relax.

Mr. Slider v akci 

Celý prodloužený víkend bude k dispozici náš superhrdina Mr. Slider, který je připravený zachránit každého, kdo nemá parťáka na tobogán. Stačí, když si ho odchytíte v tobogánové hale a můžete vyrazit na parádní jízdu. A jelikož je Mr. Slider opravdový superhrdina, nechybí mu ani parádní superschopnosti, třeba vás dostane na skluzavku bez čekání

Mrkněte, co dalšího Mr. Slider umí. 

Zábava pro malé i velké 

Rádi si ve vodě pořádně zařádíte? Žádný problém! Připravili jsme pro vás program plný parádních soutěží, pohybových cvičení i tance. A samozřejmě nebudou chybět ani naše zkušené animátorky a animátoři, kteří to umí pořádně rozjet. 

Prohlédněte si celý program. 

Saunové ceremoniály s vůni jara 

Samozřejmě jsme mysleli i na návštěvníky, kteří se o Velikonocích těší na pořádný oddych – v Aqualandu na ně čekají relaxační saunové ceremoniály. A to každý den kromě soboty, kdy proběhne jarní saunová noc

A aby to nebylo dětem líto, připravili jsme speciální saunování i pro ně. Proběhne v neděli od 10:00 do 11:45 a vítán je každý ve věku od 3 do 15 let v doprovodu dospělého. 

Máte se opravdu na co těšit. A jelikož se jedná o speciální příležitost rovnou otevřeme i venkovní Pool Bar Riviéra. Zapište si do diáře Velikonoce v Aqualandu a doražte! 

Pokud se k nám chystáte opakovaně, pořiďte si permanentku Skluzačka, se kterou ušetříte na vstupném.