Happy days

V Aqualandu Moravia PROBÍHAJÍ Happy Days!!

Ani letoS jsme nezaháleli a připravili JSME pro Vás speciální nabídkY. Nejvýznamnější z nich jsou tzv. "happy days", kdy ve dnech pondělí až středa je připraveno pro každého návštěvníka ZAJÍMAVÉ VSTUPNÉ.

SENIORSKÉ PONDĚLKY

Pondělí u nás v Aqualandu Moravia patří seniorům a pokud i Vám je nad 60 let, stačí předložit doklad prokazující Váš věk a přijít mezi 10:00-11:30 a získáte celodenní vstup do Aqualandu Moravia za 249 korun! Pokud budete chtít i vstup do wellness, zaplatíte pouhých 299 korun!

WELLNESS ÚTERKY

Úterý jsme se rozhodli věnovat milovníkům našeho saunového světa Forum Romanum, kdy při příchodu mezi 12:00-16:00 obdržíte na recepci za cenu 550 korun vstup rovnou pro 2 osoby. Vstup do saunového světa je povolen dospělým a dětem od 15 let. Vezmete vaší drahou polovičku na nekonečný relax v srdci Pálavy? Využít můžete také venkovní bazén s nádherným výhledem na Pálavu!

STUDENTSKÉ STŘEDY

Říká se, že středy patří studentům a v našem vodním světe tomu není jinak. Aqualand Moravia zve všechny studenty ve středu do aquaparku za zvýhodněnou cenu 249 korun na 3 hodiny. Příchod studenta není časově omezen, ale pozor! Pokud vezmete své kamarády, také studenty, a bude vás minimálně šest, získáte za stejnou cenu, tj. 249 Kč, celodenní vstupné do Aqualandu Moravia! Těšíme se na Vás!

 

A budete vždy informovaní o novinkách a výhodných nabídkách

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies.

Více informací