V Aqualandu Moravia PROBÍHAJÍ Happy Days!

Ani letoS jsme nezaháleli a připravili JSME pro Vás speciální nabídkY. Nejvýznamnější z nich jsou tzv. "happy days", kdy vŽDY PRVNÍ PONDĚLÍ, ÚTERÝ A STŘEDU V MĚSÍCI je připraveno pro každého návštěvníka ZAJÍMAVÉ VSTUPNÉ.

SENIORSKÉ PONDĚLKY

První pondělí v měsíci u nás v Aqualandu Moravia patří seniorům a pokud i Vám je nad 60 let, stačí předložit doklad prokazující Váš věk a přijít kdykoliv během dne a získáte celodenní vstup do Aqualandu Moravia za 249 korun! Pokud budete chtít i vstup do wellness, zaplatíte pouhých 349 korun! Vždy první pondělí v měsíci.

RODINNÉ ÚTERKY

Úterý jsme se rozhodli věnovat rodinám! Vždy první úterý v měsíci je pro ně připraveno speciální vstupné! Pro 2 dospělé osoby a 1 dítě do 150 centimetrů je cena pouze 799 korun! Přijít můžete kdykoliv v průběhu dne a vstupné je celodenní. Neváhejte a udělejte si rodinný výlet vždy první úterý v měsíci.

STUDENTSKÉ STŘEDY

Říká se, že středy patří studentům a v našem vodním světe tomu není jinak. Aqualand Moravia zve všechny studenty ve středu do aquaparku za zvýhodněnou cenu 249 korun na celý den! Příchod studenta není časově omezen, využít mohou studenti také přechod do saunového světa, vstupné pak činí 349 Kč za celodenní pobyt v aquaparku a jednorázový přechod do saunového světa. I zde platí, že se jedná o exkluzivní nabídku vždy první středu v měsíci.

Upozornění: Happy Days platí vždy první pondělí/úterý/středu v měsíci a to i v případě, kdy na tyto dny připadá státní svátek. Nevztahuje se na nákup na eshopu, pouze na nákup na pokladně.

A budete vždy informovaní o novinkách a výhodných nabídkách

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací