HUDEBNÍ LÉTO V PLNÉM PROUDU

11. července 2022

Teplé letní paprsky, třpytivá hladina vody a pořádná nálož krémové zmrzliny...

K dokonalosti už chybí snad jen fajnové letní songy. A právě ty v létě rozezní celý Aqualand. Letošní prázdniny se u nás totiž nesou ve znamení hudby, která roztančí bazény do poslední kapky.

Poslechněte si léto

Během léta si v Aqualandu užijete hned několik koncertů i hudební soutěž, která poběží celé prázdniny.

16. července 1. kolo hudební soutěže

Do Aqualandu přijedou rozvířit vody začínající kapely a interpreti. Finalisty pak sami vyberete přímo u bazénu.

31. ČERVENCE DJ´s DAY
V tento den k nám do Aqualandu zavítá DJ Michal Pešina a společně
s ním saxofonista DeeSaxx a houslistka Alžběta Králová.
Spojení všech těchto tří umělců navodí tu nejlepší atmosféru u našeho venkovního bazénu Riviéra a zaručeně pohladí vaši hudební duši! 

6. srpna Narozeniny Aqualandu Moravia + 2. kolo hudební soutěže

Aqualand má 9. narozeniny, a to si říká o pořádnou oslavu! Svíčku na aqualandím dortu s námi sfouknou finalisté první řady soutěže SuperStar a kapela Pekař. A samozřejmě to pak rozjedou i na pódiu.
V tento slavnostní den navíc proběhne 2. kolo hudební soutěže.

26. srpna 3. kolo soutěže kapel

Poslední srpnový víkend se předvede poslední várka hudebníků. Po tomto kole už budeme znát všechny finalisty.

27. srpna Closing

Léto míří do finále a s ním i naše soutěž - závěrečné hudební klání jsme naplánovali právě na poslední srpnový víkend, kdy se budeme loučit
s prázdninami. A jelikož by taková rozlučka měla být ve velkém stylu, přijede nám s ní pomoct Kapitán Demo.


Užívejte si jako na dovolené

Když zrovna neprobíhá žádný koncert, starají se o zábavu naši animátoři. Na léto si pro vás připravili program inspirovaný slunnými Havajskými ostrovy, takže se můžete těšit na parádní dovolenou třeba i v pondělí!

Kromě tanečních lekcí a cvičení vás vezmou třeba na pěnovou party, závody lodiček nebo jógu mezi tobogány. Mrkněte do programu, ať vám žádná aktivita neuplave.

Projeďte se letním areálem

Nedávno se probudili ze zimního spánku, ale už jedou jako o závod. Řeč je o tobogánových obrech Abyss a Boomerango, ze kterých se tají dech dokonce i ostříleným jezdcům. Pokoříte naše žlutozelené titány? V případě, že se vydáte zdolat Abyss, můžete si tuto památnou chvíli zvěčnit i na fotografii. Během července se u atrakce totiž objeví nový photopoint.

Tobogánoví fajnšmekři pak jistě neodolají vodní horské dráze High Five, která vás na 5 místech sveze dokonce i do kopce, po cestě tak nastoupáte celkem 17 metrů. Taková jízda si na závěr zaslouží high five s parťákem! V případě, že zrovna žádného nemáte, přispěchá na pomoc náš superhrdina Mr. Slider, který zachraňuje osamělé jezdce každý všední den i o víkendu.

Pokud byste se raději nalodili na klidnější vody, osedlejte raft a vydejte se na pohodovou jízdu po naší Lazy River. Proplujete skoro celým novým areálem a cestou si dáte třeba i drink.

V Aqualandu máme největší radost, když mají naši malí návštěvníci radost, proto jsme pro ně postavili dětský vodní hrad, který připomíná pevnost ze starověkého Říma. A o zábavu tu rozhodně není nouze. Na malé průzkumníky čekají 4 tobogány, série průlezek i vodní děla nebo chrliče. Další várka dětské radosti navíc vyroste už během tohoto léta. Od druhé poloviny navíc děti řádí i v novém Nafouknutém světě.

Jednou je málo, přijďte znovu se slevou

Sluníčko už zapadá za tobogány, ale vy jste ještě nestihli otestovat všechny atrakce? Řešení je jednoduché. Přijďte znovu! A jelikož jsme rádi, když se k nám vracíte, připravili jsme pro vás speciální cenu na další návštěvu. Stačí když si při odchodu z Aqualandu zakoupíte na doplatkových pokladnách naši odchodovou vstupenku, která platí až do 1. 11. 2022 a příští návštěvu máte jen za 599 Kč.