HUDEBNÍ LÉTO V PLNÉM PROUDU

11. července 2022

Teplé letní paprsky, třpytivá hladina vody a pořádná nálož krémové zmrzliny...

K dokonalosti už chybí snad jen fajnové letní songy. A právě ty v létě rozezní celý Aqualand. Letošní prázdniny se u nás totiž nesou ve znamení hudby, která roztančí bazény do poslední kapky.

Poslechněte si léto

Během léta si v Aqualandu užijete hned několik koncertů i hudební soutěž, která poběží celé prázdniny.

26. srpna 3. kolo soutěže kapel

Poslední srpnový víkend se předvede třetí várka hudebníků. Po tomto kole už budeme znát všechny finalisty.

27. srpna Closing

Léto míří do finále a s ním i naše soutěž - závěrečné hudební klání jsme naplánovali právě na poslední srpnový víkend, kdy se budeme loučit
s prázdninami. A jelikož by taková rozlučka měla být ve velkém stylu, přijede nám s ní pomoct Kapitán Demo, který vystoupí u bazénu Riviéra ve 14:00

Užívejte si jako na dovolené

Když zrovna neprobíhá žádný koncert, starají se o zábavu naši animátoři. Na léto si pro vás připravili program inspirovaný slunnými Havajskými ostrovy, takže se můžete těšit na parádní dovolenou třeba i v pondělí!

Kromě tanečních lekcí a cvičení vás vezmou třeba na pěnovou party, závody lodiček nebo jógu mezi tobogány. Mrkněte do programu, ať vám žádná aktivita neuplave.

Jednou je málo, přijďte znovu se slevou

Sluníčko už zapadá za tobogány, ale vy jste ještě nestihli otestovat všechny atrakce? Řešení je jednoduché. Přijďte znovu! A jelikož jsme rádi, když se k nám vracíte, připravili jsme pro vás speciální cenu na další návštěvu. Stačí když si při odchodu z Aqualandu zakoupíte na doplatkových pokladnách naši odchodovou vstupenku, která platí až do 1. 11. 2022 a příští návštěvu máte jen za 599 Kč.