default

Denní lázně

Nechte se zahalit tichem v Denních lázních

Z adrenalinového ruchu rovnou do oázy nerušeného klidu. To ticho budete milovat. Denní lázně jsou pro všechny, kteří zbožňují hýčkání. Necháte se zahalit tichem v pohodlí na vašem lehátku a dáte si chlazenou vodu s ovocem, která je pro vás připravena v neomezeném množství. A pak zase zpět do privátní vířivky.

Že máte voucher už doma v šuplíku či e-mailu? Pak si stačí už jen zarezervovat pobyt v Denních lázních. A to tak, že pošlete číslo voucheru (najdete ho pod čárovým kódem) na wellness@aqualand-moravia.cz. Rezervujte neprodleně po nákupu, protože kapacita je omezena.

Denní lázně jsou zónou určenou pro dospělé a starší 18 let.

Pár bodů na závěr:

  • Denní lázně jsou pouze pro návštěvníky starší osmnácti let. 
  • Jedná se o privátní zónu v naší AQUA části
  • Můžete si vybrat z několika nabídek: BASIC, PREMIUM COUPLE
  • Denní lázně PREMIUM: Neomezený vstup do zóny Denních lázní, neomezený vstup do zóny AQUA, neomezený vstup do zóny WELLNESS (Forum Romanum + Pálava), neomezený vstup do Solné terapie, 1x privátní lehátko, 1x láhev Prosecco nebo nealko sekt + dezert, pitný režim v Denních lázních, 15% sleva na masáže a procedury, 1x župan/osuška k zapůjčení na Aqua Shopu, priority vstup do Aqualandu Moravia, 1x trezor, privátní vířivka, masážní křeslo.