default

FAQ

Na této stránce naleznete odpovědi na vaše často kladené otázky.

POKLADNY A ESHOP

Předtím, než nás kontaktujete emailem na info@aqualand-moravia.cz, zkontrolujte si prosím ve své emailové schránce složku SPAM, nebo hromadnou poštu, zda se vám vouchery nezobrazí zde. Pokud ne, zkontaktujte nás.

Akceptujeme platební karty VISA, MasterCard, Maestro.

NE, není třeba ji stornovat, systém ji po čase vystornuje sám. Je možné učinit novou objednávku.

Ne, stačí předložit vstupenku například v telefonu s čitelným QR kódem nebo číslem pod čárovým kódem.

Nabízíme vstupné do zóny AQUA (celodenní a after work - ve všední dny po 16:00) a vstupné do zóny WELLNESS. Více informací v našem ceníku.

Vstup do areálu je zákazníkům umožněn do 19:30 hodin.

Ano, objednávku můžete stornovat do 14 dnů od jejího zaplacení. Stačí, když vyplníte formulář a zašlete ho na storno@aqualand-moravia.cz

DOPRAVA

Parkování pro návštěvníky Aqualandu Moravia stojí na celý den 50 Kč. Pro ostatní 250 Kč/den. Ztráta parkovacího lístku stojí 499 Kč. ZTP a ZTP/P mají parkování po předložení průkazu zdarma. 

AUTEM - nejrychlejší spojení, a to po dálnici D52 směr Pohořelice a dále po E461, směr Mikulov. Přímo před Aqualandem je velké parkoviště.

BUSEM - běžná linka IDS JMK č. 105 a 530, zastávka Pasohlávky - Aqualand Moravia. Budete-li nastupovat v Brně, na ÚAN Zvonařka, zvolte nástupiště č. 35. Večerní spoje byly posíleny.

VLAKEM - ve všední den je možné přijet na zastávku Vranovice a odtud navazuje spoj linkového autobusu IDS JMK č. 530.


VŠEOBECNÉ INFORMACE

Vstup do areálu je umožněn dětem od 15 let po předložení průkazu prokazující věk dítěte.

Ano, aquapark je otevřený celoročně každý den, výjimku tvoří Štědrý den 24. prosince, kdy je aquapark uzavřený.

Do vnitřního areálu je povolen vjezd dětských kočárků pouze s originálním obalem na kolečka, který je dodáván výrobcem kočárku. Obal na kolečka kočárku je možné zakoupit také v našem Aqua shopu. Pokud na tyto kolečka nelze obal umístit, je nutné z hygienických důvodů kočárek odstavit v kočárkárně.

Ano, vstup je umožněn i handicapovaným osobám, a to i do bazénu pomocí zvedáku, který je pro tyto účely k dispozici. Areál je bezbariérový (výtahy do šaten, rampa do bazénové haly).

U každého tobogánu je uvedena na informačních tabulích minimální výška, kterou musí dítě splňovat. Uvedené výškové limity u každé z atrakcí naleznete zde.

V Aqua shopu můžete zakoupit především plavky a ručníky. Dále zde nabízíme předměty s naším logem nebo vzácné desetileté bankovky. Novinka: Na aquashopu nyní zakoupíte i našeho nového maskota, tučňáka. 

NE, z hygienických důvodu není vstup do bazénu s ortézou povolen.

Můžete využít náš hotelový komplex Aqualand Inn, který se nachází pár kroků od Aqualandu Moravia. Rezervaci ubytování můžete provést přes rezervační formulář na www.aqualandinn.cz

Kruhy jako plavací pomůcky nejsou z bezpečnostních důvodů povoleny. Jako plavací pomůcky mohou děti používat rukávky či vesty.

Bazény  Neptun a Riviéra s hloubkou 1,40m jsou určeny pro plavce, kteří nepoužívají plaveckou pomůcku. Nafukovací kruh není bezpečnou plaveckou pomůckou, jakou jsou například nadlehčovací rukávky, pásy nebo vesty. Dítě může plavacím kruhem propadnout, nebo se převrátit. Podobným situacím včetně samovolného vypuštění kruhu, případně nešťastného převržení kruhu jiným plavcem, se v zájmu zvýšení bezpečnosti snažíme předcházet. Pro Vaše malé plavce je možné na našem Aqua shopu zakoupit řadu bezpečných plaveckých pomůcek.

Pro děti jsou navíc k dispozici dva dětské bazény, které disponují speciálně upravenou vodou s nižším PH, vhodnějším pro citlivější dětskou pokožku.

Vstup do areálu není věkově omezen, je povolen i nejmenším návštěvníkům včetně miminek, samozřejmě v doprovodu dospělé osoby. Pro přebalení dětí slouží přebalovací pulty, které naleznete v prostorách šaten a u bazénu vedle plavčíkárny. Bližší informace najdete v návštěvním řádu.

Ano. Jednorázový přechod ze zóny AQUA do zóny SPA je za 299 Kč (2 hodiny). 

wellness FORUM ROMANUM a pálava (SPA)

Vstup do wellness je na 180 minut do Forum Romanum Wellness včetně Pálava Wellness.

Wellness Forum Romanum a Pálava Wellness je bezplavková zóna. Na recepci při vstupu do saunového světa obdržíte prostěradlo. Za příplatek je možné zapůjčit i saunovací zástěrku. Plavky si můžete odložit v odkládacích boxech.

Plavky a další drobné předměty jako například ručníky si můžete odložit v našich odkládacích boxech, které se nacházejí uvnitř wellness centra. Pokud si přejete uschovat cennosti, máme k dispozici za poplatek i trezor. Z hygienických důvodů nelze do wellness přinést vlastní tašku, oblečení a další věci k uložení. K odložení těchto věcí slouží šatní skříňka, kterou dostane každý návštěvník při vstupu do Aqualandu Moravia zdarma.

Ano, rezervace procedury nebo masáže je nutná předem a to e-mailem: wellness@aqualand-moravia.cz. Procedury a masáže doporučujeme rezervovat co nejdříve dopředu, jakmile víte termín vaší návštěvy (tedy klidně i více než měsíc předem).

Recepce se vám bude snažit vždy nabídnout alternativní termín, pokud vámi požadovaný termín bude již plně obsazen. Rezervace je závazná až v případě potvrzení rezervace ze strany recepce. 

NE, z hygienických důvodu je dovoleno konzumovat ve speciálních prostorech pouze potraviny zakoupené u nás ve wellness baru.

Ne, Wellness Forum Romanum a Pálava je nekuřácká zóna. Kouření je návštěvníkům dovoleno v AQUA části v prostorách venkovní terasy kavárny Coffeeland, kterou najdete v 1. patře.

Vstup dětem do wellness Forum Romanum a do Pálava Wellness je povolen od 15 let. Věk je nutno doložit průkazem totožnosti, prokazující věk. 

Aktuální otevírací dobu naleznete ZDE.

Ano. Jednorázový přechod ze SPA do AQUA zóny je za 299 Kč (2 hodiny). Po překročení limitu se automaticky načítá 49 Kč za každých započatých 30 minut.

RESTAURACE

Ano, pro občerstvení můžete využít restauraci Imperium, která se nachází v přízemí. V 1. patře na Vás čeká naše kavárna Coffeland s venkovní terasou. Dále nabízíme občerstvení přímo v bazénu Neptun, na Pool baru. V letní sezóně jsou navíc v provozu další gastroprovozy - například Burger Bar, Grill Bar, pizzerie atd. Veškerý přehled našich zařízení naleznete zde

V celém areálu se platí čipem, veškerá útrata v areálu prováděná během dne se vyúčtuje při odchodu z areálu na pokladnách nebo v doplatkovém automatu. Útratu můžete zaplatit hotově nebo platební kartou.

Ne, v restauraci přijímáme pouze české koruny. 

Pro kouření je zákazníkům vyhrazena venkovní terasa v 1. patře kavárny Coffeeland.

Ano, naše restaurace Imperium nabízí i bezlepková jídla. Veškeré alergeny jsou uvedeny u každého jídla zvlášť. Podrobný výpis všech alergenů najdete v seznamu, který je umístěn u výdeje jídel.


NENAŠLI JSTE ODPOVĚĎ, KTEROU HLEDÁTE?

Neváhejte nás kontaktovat.

Stáhnout soubor: žádost o storno