default

Happy days

Oblíbené Happy Days

SENIORSKÉ PONDĚLKY

Každé pondělí u nás v Aqualandu Moravia bude patřit seniorům a pokud i vám je nad 60 let, stačí předložit doklad prokazující váš věk a přijít kdykoliv během dne a získáte:

  • celodenní vstup do Aqualandu Moravia za 379 Kč
  • nebo celodenní vstup včetně 120 min Forum Romanum a Pálava wellness za 449 Kč.
Upozornění: Happy Days platí každé pondělí v měsíci, a to i v případě, kdy na tyto dny připadá státní svátek. Nevztahuje se na nákup na e-shopu, pouze na nákup na pokladně.
WELLNESS ÚTERKY, STŘEDY A ČTVRTKY

Patříte mezi milovníky saun a vířivek? Vezměte s sebou do wellness dalšího parťáka a každé úterý, středu a čtvrtek máte při příchodu do 15:00 1 + 1 vstup zdarma.

  • Vstup pro 2 osoby na 180 min. do Forum Romanum a Pálava wellnes za 699 Kč.
Upozornění: Happy Days platí každé úterý, středu a čtvrtek v měsíci, a to i v případě, kdy na tyto dny připadá státní svátek. Nevztahuje se na nákup na eshopu, pouze na nákup na pokladně. Akční vstup do wellness lze využít pouze při příchodu do 15:00.
RODINNÉ PÁTKY

Chystáte se na páteční rodinný výlet? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu. Každý pátek u nás máte k jedné klasické vstupence za 1099 Kč vstup pro jedno dítě do 18 let zdarma.

Upozornění: Happy Days platí každý pátek v měsíci, a to i v případě, kdy na tyto dny připadá státní svátek. Nevztahuje se na nákup na eshopu, pouze na nákup na pokladně.