Kapitán Demo 27. srpna v Aqualandu

20. srpna 2022

Léto za sebou nechalo spoustu krásných zážitků i nejednu parádní jízdu. Uteklo nám ale jako voda, a teď je čas se rozloučit.

Kapitán Demo vyplouvá do Aqualandu

A jelikož by taková rozlučka měla být ve velkém stylu, vezme si ji do parády Kapitán Demo, který rozjede takovou show, že dokonce i tobogány pojedou do kopce. Moment, to už se v Aqualandu vlastně děje…

Stavte se 27. srpna ve 14 hodin k venkovnímu bazénu Riviéra. Užijete si nezapomenutelný koncert a rozloučíte se s létem, jak se patří. A o cenu se bát nemusíte, vystoupení je součástí běžné vstupenky do Aqualandu.

hudby není nikdy dost 

Léto míří do finále a s ním i naše hudební soutěž - závěrečné hudební klání započne v 15:30 u bazénu Riviéra. O vítězství se utká Petr Komínek, kapela ECHO, Leona Skácelová a poslední finalista, kterého vybereme už v pátek 26. srpna. Přijďte fandit!

Chybět nebude ani pořádná dávka pohybu

Celý rozlučkový den budou samozřejmě provázet naše oblíbené animace, takže můžete vyzkoušet jógu mezi tobogány nebo si střihnout aquazumbu. 

Od 11 hodin bude navíc u bazénu přehlídka bojových sportů. Těšit se můžete na čtyřnásobného mistra světa v Grapplingu Josefa Ptáčka, osminásobnou mistryni světa v bojových uměních Martinu Ptáčkovou a fighterku Marii Malko.