Koupele

Naše termální voda má blahodárné účinky. Do koupelí používáme vodu ze silně mineralizovaného sirného pramene. Termální voda blahodárně působí na pohybový aparát i onemocnění kůže. Koupel velmi dobře působí proti bolesti, uvolňuje svalové napětí, pozitivně ovlivňuje vstřebávání chronických zánětů a navozuje psychickou relaxaci. Vyberte si z naší nabídky koupelí a užijte si svou chvilku relaxace.

Koupele můžete zakoupit i na našem e-shopu. 

Koupel v termální vodě (ve vaně) o teplotě 36–39 °C. Sirná voda má pozitivní účinky na imunitu, kožní choroby včetně lupénky či záněty kůže.

Délka 30 min., cena 349 Kč

Tato prastará koupel působí pozitivně při poruchách spánku, stresu a bolestech kloubů či pohybového aparátu. 100% přírodní rašelina příznivě působí při kosmetických potíží jako je akné, ekzémy nebo lupénka. 

Délka 30 min., cena 349 Kč

Tato exotická koupel v kokosovém mléce dopřává pokožce luxusní péči, uvolňuje napětí po hektickém dni a napomáhá k relaxaci těla i mysli. Základem je čerstvé kokosové mléko, které pokožku krásně hydratuje. 

Délka 30 min., cena 349 Kč

Kombinace pravého červeného vína a hroznového oleje dodá tělu potřebné osvěžení a zanechá hedvábně vláčnou pokožku. Navíc účinně pomáhá v boji proti celulitidě. 

Délka 30 min., cena 349 Kč