Mr. Slider

Náš superhrdina Mr. Slider neváhá zachránit každého jezdce, který nemá parťáka na tobogán. Navíc tasí z rukávu jeden přednostní raft za druhým, takže v jeho doprovodu ani nemusíte čekat frontu.

Smutně bloumáte mezi tobogány a marně hledáte parťáka, který by s vámi prosvištěl naše vyhlášené atrakce? Nezoufejte. Náš superhrdina Mr. Slider je vám k dispozici. Stačí, když za ním zaskočíte a dohodnete si nezapomenutelnou jízdu.

Mr. Slider nebo Ms. Slider na vás budou čekat každý den včetně svátků od 11 do 18 hodin. Od 1. července je nově najdete na dvou stanovištích - uvnitř v tobogánové haly a venku přímo u tobogánu High Five. Stačí, když si za nimi skočíte rezervovat jízdu, zaplatíte a můžete vyrazit.

Máme pro vás připravené hned dva superhrdinské balíčky:

  • jízda na vnitřních tobogánech + Abyss a Boomerango za 199 Kč,
  • jízda na vnitřních tobogánech + Abyss a Boomerango + High Five za 349 Kč.

S Mr. Sliderem budete brázdit tobogány celých 35 minut, a jelikož má svůj přednostní raft, nebudou vás zdržovat ani fronty. Odzkoušeli jsme, že za tuto dobu stihnete minimálně 4 jízdy. U druhého balíčku máte navíc jistotu, že se svezete na High Five, a to bez čekání.

Aby vše proběhlo hladce, má superhrdina pár pravidel:

  • Na dohodnutou jízdu přijďte 5 minut předem, ať se zbytečně neochudíte o čas na tobogánech.
  • V případě, že se na jízdu s Mr. Sliderem vydal váš potomek, přijďte si ho vyzvednout nejpozději za 35 minut, kdy jízda končí.
  • Každý jezdec, který se chce vydat na tobogány pro velké, musí měřit aspoň 100 cm.

Superhrdinové čekají, takže hurá na tobogány!