Nechte se rozmazlovat jako v římských lázních

10. srpna 2022

Aqualand už dávno není jen o řádění na tobogánech a atrakcích, dnes tady totiž najdete i dokonalou oázu klidu. Během roku se jedná o naše wellness centrum. V letní sezóně se ale snažíme co nejvíc využít pěkného počasí i výhledu na Pálavu, a tak procedury probíhají pod širým nebem.

Odpočinek s nádechem starověkého Říma

Před 2 000 lety se v malebné pálavské oblasti rozkládaly tradiční římské lázně a pro nás jsou inspirací dodnes. Odkaz na kulturu starověkého Říma najdete v Aqualandu hned na několik místech, především ho ale promítáme do péče o tělo v našem wellness centru.

V letních měsících si římská část wellness sice dopřává zasloužený odpočinek, ale o naše speciální procedury určitě nepřijdete. A dokonce jsme jim přidali svěží letní vůni. Pod širým nebem si tak užijete třeba:

  • uvolňující masáž Eirene kokosovým, guavovým nebo ananasovým olejem značky Pure Fiji,
  • tropický zábal nohou, jenž zahrnuje masáž kokosovým olejem a peeling kokosovým cukrem
  • nebo speciální masáž ledovými kameny vyrobenými z mramoru, které v teplých dnech příjemně ochladí, zmírní otoky a dodají energii.

Letní masáže i procedury probíhají v Chill out zóně pod bazénem Riviéra, rezervovat si je můžete právě tady nebo na recepci wellness centra. Venkovní masáže bohužel nejde rezervovat předem, ale stačí, když zaběhnete do Chill out zóny a vyberete si masáž a čas, které se vám budou nejvíc hodit.

Pokud jste ubytovaní v hotelu Aqualand Inn, všechny procedury i masáže máte s 15% slevou a masáž si můžete zarezervovat i den předem.

Dokonalé pohodlí s výhledem na Pálavu

Chill out zóna, kde masáže probíhají, je navíc plná měkoučkých postelí s chladivými závěsy, které přímo vybízejí k odpočinku a lenošení s výhledem na Pálavu. Postel si můžete rezervovat hned ráno a během dne si tady kdykoliv zalenošit. Hlavně po masáži bude pro vaše tělo nejlepší, když budete odpočívat a pít hodně tekutin.

Postel si rezervujete přímo u Chill out baru. Pokud vás zrovna přepadne žízeň nebo chuť na něco dobrého, objednáte si z naší nabídky a obsluha vám koktejl i hlavní chod přinese až do postele.