Podzim v Aqualandu Moravia je pestrý

30. srpna 2021

Wellness na druhou, saunové ceremoniály, Happy Days, novinky

S NÁMI SI OPRAVDU UŽIJETE NEJEN V LÉTĚ

Ve WELLNESS i  AQUA zóně - na vlně adrenalinu jedeme neustále. Naše vnitřní hala atrakcí ADRENALIUM je v provozu po celý rok. Stejně tak geotermální bazény Romulus a Remus s teplotou vody 37 °C ve venkovní části areálu.

Happy days

S podzimem se vracejí oblíbené Happy Days. To znamená, že každý den pro vás může být opravdu šťastný. Využijte speciální ceny za vstup a přijeďte k nám s přáteli, s rodinou, s dětmi. Seniorské pondělky, wellness úterý, středy a čtvrtky, rodinné pátky. Relax a zábava je u nás opravdu pro všechny. 

animace

I na podzim, kdy už bude náš nový letní areál zavřený, na vás bude čekat naše prima parta animátorů, která pro vás připravila spoustu zajímavých témat. O víkendu, státních svátcích nebo o prázdninách. Sledujte náš Kalendář akcí a nic vám neunikne.

Naši animátoři tu pro vás budou také v rámci Happy Days.

WELLNESS na druhou

28. 8. 2021 jsme po letní pauze otevřeli i naše wellness Forum Romanum. V Aqualandu Moravia  tak nyní najdete wellness světy hned dva - římské Forum Romanum a nové wellness Pálava. Máme pro vás 10 tipů na to,  co v nich vyzkoušet. Jsou to naše NEJ wellness perličky:

  1. Lednice
  2. Panorama
  3. Vířivky s termální vodou
  4. Wellness bar
  5. Zážitkové sprchy
  6. Kneippova lázeň
  7. Aroma lázeň
  8. VIP pleťová masáž
  9. Muzikoterapie
  10. Saunové ceremoniály

Zaujalo vás to, že ano? Podívejte se sem a přečtěte si o tom více. 

saunové ceremoniály

Saunové ceremoniály v dnešním saunovém světě hrají prim! Není to ledajaké saunování. Je to doslova představení v režii zkušeného saunamastera. Od září bude opravdu z čeho vybírat. Z více jak třicítky ceremoniálů a procedur (klasické a relaxační ceremoniály, peelingy, metličkování, ceremoniály s muzikoterapií, vykuřování a v neposlední řadě saunování pro děti). 6x týdně. Podrobný harmonogram si prostudujte tady.

Saunování nás opravdu baví. V průběhu podzimu se můžete těšit na několik speciálních akcí. Sledujte náš web, dáme o tom včas vědět.

I náš hotel je tu pro vás

A má pro vás připravenou pestrou paletu podzimních pobytů.

Nezapomeňte sledovat náš eshop