Podzim v Aqualandu Moravia je pestrý

30. srpna 2021

Wellness na druhou, saunové ceremoniály, Happy Days, novinky

S NÁMI SI OPRAVDU UŽIJETE NEJEN V LÉTĚ

Ve WELLNESS i  AQUA zóně - na vlně adrenalinu jedeme neustále. Naše vnitřní hala atrakcí ADRENALIUM je v provozu po celý rok. Stejně tak geotermální bazény Romulus a Remus s teplotou vody 37 °C ve venkovní části areálu.

Happy days

S podzimem se vracejí oblíbené Happy Days. To znamená, že každý den pro vás může být opravdu šťastný. Využijte speciální ceny za vstup a přijeďte k nám s přáteli, s rodinou, s dětmi. Seniorské pondělky, wellness úterý, středy a čtvrtky, rodinné pátky. Relax a zábava je u nás opravdu pro všechny. 

animace

I na podzim, kdy už bude náš nový letní areál zavřený, na vás bude čekat naše prima parta animátorů, která pro vás připravila spoustu zajímavých témat. O víkendu, státních svátcích nebo o prázdninách. Sledujte náš Kalendář akcí a nic vám neunikne.

Naši animátoři tu pro vás budou také v rámci Happy Days.

WELLNESS na druhou

28. 8. 2021 jsme po letní pauze otevřeli i naše wellness Forum Romanum. V Aqualandu Moravia  tak nyní najdete wellness světy hned dva - římské Forum Romanum a nové wellness Pálava. Máme pro vás 10 tipů na to,  co v nich vyzkoušet. Jsou to naše NEJ wellness perličky:

  1. Lednice
  2. Panorama
  3. Vířivky s termální vodou
  4. Wellness bar
  5. Zážitkové sprchy
  6. Kneippova lázeň
  7. Aroma lázeň
  8. VIP pleťová masáž
  9. Saunové ceremoniály

Zaujalo vás to, že ano? Podívejte se sem a přečtěte si o tom více. 

saunové ceremoniály

Saunové ceremoniály v dnešním saunovém světě hrají prim! Není to ledajaké saunování. Je to doslova představení v režii zkušeného saunamastera. Od září bude opravdu z čeho vybírat. Z více jak třicítky ceremoniálů a procedur (klasické a relaxační ceremoniály, peelingy, metličkování, ceremoniály s muzikoterapií, vykuřování a v neposlední řadě saunování pro děti). 6x týdně. Podrobný harmonogram si prostudujte tady.

Saunování nás opravdu baví. V průběhu podzimu se můžete těšit na několik speciálních akcí. Sledujte náš web, dáme o tom včas vědět.

I náš hotel je tu pro vás

A má pro vás připravenou pestrou paletu podzimních pobytů.

Nezapomeňte sledovat náš eshop