Podzimní novinky v Aqualandu

31. srpna 2022

S létem jsme se už jak se patří rozloučili. Teď je před námi podzimní sezóna, která do Aqualandu přivane hned několik novinek. Přečtěte si, co nás v následujících měsících čeká.

Spojujeme wellness

Od 1. září znovu otevíráme celé wellness centrum tak, jak ho znáte. Jedna zásadní věc se ovšem mění, Forum Romanum a Pálava wellness už napořád spojujeme. Finskou Panorama saunu nebo sněžnou jeskyni Lednici si tak užijete bez doplatku a mezi zónami můžete přecházet, jak se vám zlíbí.

Svetr navíc u nás nepotřebujete

Rozmohl se nám tady takový nešvar, a sice snižování teploty vody v bazénech. U nás se ale ničeho takového nebojte, v bazénech i nadále zůstává stejná teplota, na jakou jste byli zvyklí. A kdyby vám to přišlo málo, můžete se prohřát v našich termálních bazénech Romulus a Remus s vodou o teplotě až 37 °C.

Happy Days jsou zpět

S podzimem se vrací i naše speciální Happy Days, při kterých nabízíme zvýhodněné vstupy.

  • Pondělí u nás patří seniorům. Každý návštěvník starší 60 let, který předloží doklad prokazující věk, má celé pondělí vstup do zóny AQUA za 379 Kč a do AQUA + 120 min. SPA za 449 Kč.
  • Úterý, středa a čtvrtek se nesou ve znamení wellness, kdy nabízíme akční vstup 1 + 1 zdarma. Stačí, když na wellness přijdete do 15:00 a tříhodinový pobyt ve Forum Romanum a Pálava wellness máte pro 2 osoby jen za 699 Kč.
  • Pátek jako dělaný na rodinný výlet. Pokud si během tohoto dne koupíte na pokladnách klasický vstup za 1 099 Kč, dítě do 18 let s sebou berete zdarma.

Nezapomeňte, že akční vstupy během Happy Days lze zakoupit pouze na pokladnách Aqualandu Moravia.

Mr. Slider i animace jedou dál

Během podzimních měsíců samozřejmě nepřijdete ani o naše oblíbené animace, které se tentokrát ponesou v duchu starověkého Říma a budou se konat vždy v pondělí, pátek, sobotu a neděli, včetně státních svátků a prázdnin. Pondělní a páteční animace odstartují 16. září.

O víkendech a prázdninách na vás bude čekat i náš superhrdina Mr. Slider, kterého najdete na stanovišti v tobogánové hale. Těšit se na vás bude vždy od 11 do 18 hodin.

Nafouknutý svět neuletí ani v září

Přijďte otestovat náš nový Nafouknutý svět, který skrývá 10 parádních atrakcí pro malé i velké. Od 5. 9. do 30. 9. pro vás bude k dispozici podle počasí každý víkend, pak ho uložíme k zimnímu spánku.


Babí léto za pusu

S létem už jsme se sice rozloučili, ale plavková sezóna u nás rozhodně nekončí. Stavte se otestovat naše tobogány nebo si odpočinout ve wellness. Pro tuto příležitost jsme připravili speciální vstupenky, které zakoupíte pouze na e-shopu. Tak honem, ať vám neuplavou.