Podzimní prázdniny na suchu nebudou

21. října 2022

Před námi je poslední říjnový týden, který přinese prodloužený víkend i podzimní prázdniny. A to znamená jediné, čas na pořádnou koupačku.

26. října, kdy školákům začínají podzimní prázdniny, se v Aqualandu zase pořádně rozvíří vlny. Kromě našich 18 tobogánů a 12 bazénů se můžete těšit i na speciální animační program i saunový den. Otevřeno navíc máme i ve svátek 28. října.

S animátory zažijete starověký Řím, s Mr. Sliderem parádní jízdu

Od středy až do neděle bude ve střehu a připravený zachránit každého osamělého jezdce náš superhrdina Mr. Slider, vždy od 11 do 18 hodin.

U bazénů pak budou hlídat naše animátorské římské legie, které se postarají, aby se návštěvníci parádně bavili a třeba i rozhýbali. Nebudou samozřejmě chybět ani oblíbené soutěže o skvělé ceny, pro malé i velké.

Prohřejte se v našich termálních bazénech nebo wellness

Chcete si o prodlouženém víkendu spíš odpočinout? Zamiřte do našeho dvoupatrového wellness centra Forum Romanum a Pálava, kde na vás čeká parádní relax v saunách i vířivkách. 28. října navíc pořádáme speciální saunový den s halloweenskými ceremoniály. Nebo otestujte naše venkovní termální bazény Romulus a Remus s garantovanou teplotou 37 °C.

Přijďte se rozloučit, chvíli se neuvidíme

O stavbě nové dětské atrakce už jsme vám říkali. A jelikož se nám termín jejího zahájení kvapem blíží, je správný čas vyřádit se v bazénech a na tobogánech do zásoby. 2. listopadu se totiž naše brány zavírají a znovu se otevřou v polovině prosince. Takže hurá na tobogány!