Rozjeďte to se Skluzačkou!

7. dubna 2022

Spustili jsme prodej úplně jiných permanentek. Nemusíte si hlídat, kolik vstupů vám ještě zbývá, přijďte kdykoliv. A to až do 10. června.


Zatímco jeden celodenní vstup na pokladnách vás bude stát 1099 Kč, za Skluzačku zaplatíte třeba jen o 50 Kč víc a můžete přijít, kdy se vám zachce. Klidně každý den až do začátku letní sezóny. Stačí když k nám přijdete jen dvakrát, a už jste na vstupném ušetřili. 

Skluzačku koupíte na našich pokladnách nebo si vyberete jednu z variant na e-shopu podle toho, která vám bude nejvíc vyhovovat. Při první návštěvě si vás jen vyfotíme, abychom věděli, komu permanentka patří. Je totiž nepřenosná. A můžete to rozjet! 

Se základní variantou Lehárko máte neomezený vstup do celé AQUA zóny každý všední den. S Fičákem můžete přijít klidně i o víkendu a ve státní svátky, využít přednostní odbavení u pokladen nebo si s sebou vzít až 4 kamarády či příbuzné za zvýhodněnou cenu 499 Kč.

Nejnadupanější varianta Kamikadze vám navíc nabídne 1x vstup pro kohokoliv zdarma i 1x bezplatné využití sušáku těla, který můžete vyzkoušet cestou do restaurace, kde máte navíc s permanentkou Kamikadze 15% slevu na veškeré občerstvení. 

Kup si Skluzačku a jezdi neomezeně až do léta!

Chcete vzít špunty odpoledne na tobogán, ale nevyplatí se vám kupovat celodenní vstupné? Nebo se k nám prostě jenom rádi a často vracíte? Pak je pro vás Skluzačka jako dělaná. Vybírejte ale rychle, máme jich jen omezené množství.