Úplně nový photopoint

17. října 2022

Odneste si z jízdy nezapomenutelný zážitek i fotku na památku.

Aby vám vzpomínka na parádní den v Aqualandu vydržela ještě o něco déle, pořídili jsme na některé z našich vnitřních tobogánů úplně nové photopointy. Ty vás během zběsilé jízdy cvaknou a vy si tak domů odnesete tištěnou fotku na památku do rámečku, nebo digitální třeba na Instagram.

Photopointy jsme instalovali hned na třech atrakcích a v blízké době je plánujeme rozšířit i na pár dalších. Fotku si teď pořídíte na U-Wave, Wild River i Supercrateru. Stačí, když si ve startovacím bazénku u tobogánu pípnete čip a u kiosku dole pod tobogány vyberete fotku, která se vám nejvíc líbí. Fotit se totiž můžete klidně při každé jízdě, jen nezapomeňte vždy přiložit čip.

Když máte fotku vybranou, zvolíte, zda si přejete digitální (49 Kč), nebo tištěnou (109 Kč) a zadáte telefonní číslo. Během chvilky pak obdržíte SMS.

  • V případě digitální fotky vám přijde na telefon odkaz, odkud si obrázek rovnou uložíte nebo nasdílíte na sociální sítě.
  • Pokud jste zvolili tištěnou, přijde vám v SMS QR kód, který ukážete na našem AQUA shopu a obsluha vám fotku na počkání vytiskne.

Fotku pak zaplatíte na odchodových pokladnách společně s útratou na čipu.

Takže úsměv a mávat.