Valentýn v našem wellness

14. února 2024

Láska jako trám!

Že neslavíte Valentýn? Možná byste měli, protože takový program, který na tento den chystáme v našem wellness byste si rozhodně neměli nechat ujít! Vyrazte k nám zrelaxujte se a užijte si takto společně a kvalitně strávený čas. Mimo saunové ceremoniály jsme si připravili například i lekci párové masáže, kde vás naučíme, jak efektivně ulevit vaší drahé polovičce po náročném dnu. Chystáme i cenové trháky! Můžete si k nám přijít užít naše wellness koupele za pouhých 199 Kč (akce bude už platná od 12.2 do 18.2). Nebo přijďte vyzkoušet naši chloubu wellness - párové metličkování a to také za zvýhodněných 1599 Kč (akce platí pouze 14.2.). Obojí je však nutné si rezervovat předem. Metličkování si rezervujte na e-mailu wellness@aqualand-moravia.cz a koupele přímo na místě na naší recepci wellness.

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ

A aby toho nebylo málo, chystáme pro vás i Valentýnskou soutěž! Prvních 14 párů od nás obdrží vstup do zóny AQUA+SPA na 120 min. zcela ZDARMA! Bude na vás, zda vstupy využijete už ten den, nebo si je necháte na příště.

Na pokladně dostanete kartičku a propisku, tu si odneste na stolek, který stojí hned vedle a napište na ni vaši oblíbenou zamilovanou písničku a jméno, komu chcete písničku zahrát. Kartičku vložte do "zamilovaného boxu" a my vám ji pak mezi 14 a 15 hodinou zahrajeme v celém areálu!

Na nic nečekejte a přijďte včas, ať vám vstupenky neuplavou.

LÁSCE ZDAR! <3