Získali jsme další ocenění. A patří i vám.

8. prosince 2021

Jsme nejmodernějším a největším aquaparkem v České republice a nejnavštěvovanějším turistickým místem v Jihomoravském kraji. Děti i dospělí se u nás můžou vyřádit až na 28 vnitřních a venkovních tobogánech a skluzavkách spolu s 16 bazény s vodní plochou 3000 m².

A to není vše. Náš aquapark se stal poprvé od otevření nejdůvěryhodnější značkou v kategorii Zábavní parky a aquaparky. Porazili jsme tak mimo jiné i pražskou konkurenci, která bývala roky vítězem. Výsledky pocházejí z největšího průzkumu, který se zaměřuje na spotřebitelskou důvěru, a do kterého se zapojilo 4 tisíce respondentů.

Neustále pracujeme na tom, aby byl náš aquapark moderní a investujeme do novinek. Díky tomu jsme koncem září letošního roku získali ocenění European Star Award 2020 za nejlepší nový tobogán High Five. Chytrý tobogán, který jezdí i vzhůru a jízda na něm trvá téměř celou minutu, je v národních barvách a pyšní se jím náš letní areál.

Do třetice všeho dobrého jsme získali čtvrté místo v soutěži Europe´s Best Water Slides 2021. Soutěž se zaměřuje na hodnocení těch nejlepších tobogánů a skluzavek v rámci všech evropských aquaparků.

Na všechna ocenění jsme velice pyšní a doufáme, že neztratíme důvěru vás, našich návštěvníků, ani v dalších letech. Děkujeme! Snažíme se pro vás neustále připravovat novinky, abychom udrželi tempo s moderními aquaparky v Evropě i ve světě. Máte se určitě ještě na co těšit.