Vítání jara v bazénech i na tobogánech

6. února 2022

U nás jste v teple pořád, bez ohledu na rozmary počasí

Užijte si spolu s vašimi ratolestmi jarňáky na naši 18 tobogánech, ohřejte se ve 12 bazénech a nezapomeňte si dopřát co nejvíc z našich 30 saun a procedur.

Vnitřní hala atrakcí je v celoročním provozu a užívat adrenalinu si tak můžete i v nepříznivém počasí. Určitě vyzkoušejte všechny naše atrakce. Co třeba Supercrater, který vás roztočí podél stěny kráteru?

ROMULUS A REMUS

Romulus a Remus  jsou geotermální bazény s teplotou vody 37°C, a najdete je ve venkovní části areálu. Relaxovat zde můžete v průběhu celého roku. Voda pochází ze speciálně upraveného geotermálního vrtu z hloubky 1,3 km. Díky obsahu minerálů má pobyt ve vodě velké množství léčebných účinků, mezi které patří zlepšení imunity, pozitivní vliv na pohybové ústrojí nebo léčba kožních problémů.

HAPPY DAYS

Využijte speciální ceny za vstup a přijeďte k nám s přáteli, s rodinou nebo s dětmi. Seniorské pondělky, wellness úterý, středy a čtvrtky  a samozřejmě rodinné pátky. Relax a zábava je u nás opravdu pro všechny. Oblíbené Happy Days s akčními vstupenkami a programem s našimi animátory a saunamastry se vyplatí.

ANIMAČNÍ PROGRAMY

O víkendu, státních svátcích nebo o prázdninách pro vás chystáme animační programy.  Sledujte náš kalendář akcí, ať o nic nepřijdete. V březnu a dubnu se můžete těšit na řádění se zvířátky v dětských bazénech, aquagym nebo soutěže. A to zdaleka není všechno. Koukněte na program vpravo. 

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY

Zažijte přidanou hodnotu saunování a vyzkoušejte naše tematické saunové ceremoniály, které se konají od středy do neděle. Můžete si vybrat ceremoniál dle svých preferencí.

V průběhu zimy se můžete těšit na několik speciálních akcí. Sledujte naše stránky, ať vám nic neunikne.

DĚTSKÉ SAUNOVÁNÍ

Chcete posílit imunitu svých dětí? Přijďte každou neděli dopoledne do našeho Forum Romanum Wellness. Dětské saunování je určeno pro děti mladší 15 let v doprovodu dospělé osoby.

HOTELOVÉ VÝHODNÉ BALÍČKY

Pokud vám jeden den v aquaparku nestačí, můžete přespat v našem hotelu Aqualand INN. Využijte některý z našich výhodných balíčků.